Meghívó bemutató órára

Meghívó

A Hartai Ráday Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola a TÁMOP-3.1.4.B -13/1-2013-0001 sz. pályázaton elnyerte a MENTORÁLÓ INTÉZMÉNY címet.

Ennek keretén belül iskolánk egy egész éves programot indított, melynek témája:

A német nyelvoktatás új útjai és a sikeres nyelvvizsga

Az áprilisi foglalkozás ideje: 2015. 04.13. hétfő 13.15 óra

Helyszín: Harta, Bajcsy –Zs. u. 4. központi iskolaépület

Bemutató óra a 8. osztályban: szóbeli kommunikáció "Medien" címmel

Műhelymunka: Központi nyelvvizsga szóbeli részének ismertetése

A program azokat a tanulási-tanítási módszereket, értékelési eszközöket mutatja be, mellyel iskolánk tanulóinak nagy része az elmúlt években sikeres nyelvvizsgát tett.

A modell valamennyi német nyelvet oktató iskolának nagy segítséget adhat a nyelvoktatás hatékony, korszerű útjához, a nyelvoktatás módszertani megújításához, helyi vizsgarendszer kidolgozásához.

A bemutató órákra és a műhelymunkákra szeretettel hívunk és várunk minden érdeklődőt!

Frei Lászlóné