Munkatársak 2018-19

Hartai Ráday Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 2018-2019

Pedagógusok

 

Név

Munkakör, tanított tantárgyak

Tanított csoportok

1.

Bazsóné Ménesi Mónika

tanár, magyar nyelv és irodalom, ének-zene

5.a, 6.a, 6.b,

7., 8.a, 8.b

2.

Benkovicsné Gyöngyösi Rita

igazgató helyettes, tanító, német nemzetiségi nyelv és irodalom

4.

3.

Bényei - Balázs Nóra

tanító, erkölcstan

4., 5., 6.

4.

Bodocz Ádám

tagintézmény vezető, gitártanár

 

5.

Bodocz László

tanár, Német nemzetiségi nyelv és irodalom, ütős hangszerek

5.a, 8.b

6.

Deák Marianna

fejlesztő pedagógus

 

7.

Dr. Eltiganiné Lénárt Eszter

igazgató helyettes, matematika, fizika

7. 8.a, 8.b

8.

Farkasné Faragó Mária

tanár: történelem, könyvtár

könyvtár

9.

Frei Lászlóné

igazgató, tanár: matematika

7.

10.

Fröhlich Henrikné

német nemzetiségi tanító

2.a

11.

Gerényi Emőke

német nemzetiségi nyelv és irodalom

6.b, 7.

12.

Gergelyné Varga Irén Judit

tanító

GYES

13.

Gillich Róbert

tanár, testnevelés

3., 5.b,6.b, 7.

14.

Gillich-Weibel Rita

tanár, angol nyelv

4.5.a,5.b,6.a,

6.b,7.,8.a, 8.b

15.

Grőbné Ranga Nelli

német nemzetiségi tanító

GYES

16.

Helfrichné Rontó Ágnes

tanár, gyógypedagógus

3.a

18.

Huszár-Somogyi Ildikó

tanító

3.b

19.

Iván Andrea

tanár, német nemzetiségi nyelv és irodalom, népismeret, néptánc

1-4. Dunatetétlen
1.-4. évfolyam Harta

20.

Klein Alexandra

német nemzetiségi tanító, tanár: természetismeret, földrajz

GYES

21.

Dr Kohány Sándorné

tanár, magyar nyelv és irodalom, történelem, erkölcstan

5.a, 5.b, 6.a,

6.b, 7., 8.a, 8.b

22.

Koós Jenő

tanár: informatika, technika
rendszergazda

5.a, 5.b, 6.a,

6.b, 7., 8.a, 8.b

23.

Kovács Erika

tanító

1-4. Dunatetétlen

24.

Kovács Tibor Levente

zenetanár, rézfúvósok

 

25.

Leitert Katalin

német nemzetiségi tanító, erkölcstan

1., 7.,8.

26.

Megyimórecz Dóra

fafúvós tanár

 

27.

Miskei Renáta

német nemzetiségi tanító

2.b

28.

Oroszi-Vékony Csilla

német nemzetiségi tanító

3.a

29.

Pálfi Tibor György

tanár: testnevelés

5.a, 6.a, 8.a,

8.b

30.

Pandur Lászlóné

német nemzetiségi tanító

1.

31.

Pécsi Krisztina

tanár: term.ismeret, biológia, kémia

5.a, 5.b, 6.a,

6.b, 7., 8.a, 8.b

32.

Ridegné Lovas Anett

tanító, magyar nyelv és irodalom

1., 5.b

34.

Ságiné Stein Helga

tanító

4.

35.

Szamek Nóra

német nyelvtanár

5.b,6.a, 7., 8.a

36.

Sztupovszki Anett

tanár, német-földrajz

GYES

37.

Szűcs Anikó

zenetanár, szolfézs, ének

5.a, 5.b

38.

Tóth Marianna

tanár: matematika, rajz

5.a, 5.b, 6.a,

6.b, 7., 8.a, 8.b

39.

Vass Áron

tagintézményvezető, tanító,

1-4. Dunatetétlen

40.

Vida Bernadett

tanító, matematika

2.b, 5.b, 6.b

41.

Wéberné Simon Erzsébet

tanító

2.a

42.

ZsinkánéSchettrer Csilla

tanító

GYES

44.

Radnóti Orsolya

tanár, földrajz, részmunkaidő

7, 8.a, 8.b

45.

Vizi Melinda

zongoratanár, óraadó

 

46.

Tóth László

gitár, óraadó

 

 

Oktató-nevelő munkát segítők

1..

Horváth Tiborné

iskolatitkár

2.

Szöllősiné Hus Erika

iskolakönyvtáros

3.

Tóthné Dóczi Gyöngyi

pedagógiai asszisztens

4.

Koós Jenő

rendszergazda

 

 

 

 

 

 

 

Technikai dolgozók

1.

 Kalapos Józsefné

konyhai kisegítő

2..

Tóth Istvánné

takarító

3.

Pandur Istvánné

takarító

4.

Juhászné Hedrich Krisztina

takarító

6.

Fazekas János

gépkocsivezető